Biz Kimiz?

+90 (242) 259 39 36

 

Başarı Hikayemiz
İsmail Bilal Sigorta olarak sigortacılık sektöründe 21 yıldır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde Allianz, Axa, Anadolu, Ak, Güneş, Groupama, Mapfre, Ergo, Doğa olmak üzere dokuz sigorta şirketi ile Araç, Konut, Sağlık, İşyeri, İnşaat gibi sigortaya konu olabilecek her türlü risklere karşı teminat vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye'nin en büyük yerli yabancı sanayi kuruluşlarının da aralarında bulunduğu müşteri portföyümüzle sigortacılık sektöründeki güvenilir ve kaliteli hizmet ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. 21 yıldır, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile çalışıyoruz ve 40.000 adet kurumsal ve bireysel müşterimiz gibi size de en faydalı hizmeti kimin vereceğini biliyoruz.
Uzman müşteri temsilcilerimiz, tercih ettiğiniz sigorta türüne göre sadece üç dakika içinde farklı sigorta şirketinden sizin için teklif toplamaktadır. Bu sayede, tek seferde onlarca teklifi görebilmeniz ve %45e varan fiyat avantajı elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bazı özel sigorta çeşitlerimizin tüm işlemlerini online şekilde ve saniyeler içinde tamamlayıp, poliçenizi çıktı olarak almanız mümkündür. Bu sayede, kulaktan dolma bilgilerle seçim yapmanız ve poliçe işlemleri için saatlerinizi harcamanız engellenmektedir. Uzman kadromuz, sigorta işlemleriniz tamamlandıktan sonra da size hizmet etmeye devam etmekte ve gerek poliçe yenileme zamanlarınızı hatırlatmakta, gerekse de hasar zamanı yardım sunmaktadır.
Sağlığınızı, hayatınızı, malvarlığınızı ve sevdiklerinizin geleceğini gelin birlikte koruyalım.
Bize Ulaş
138645823_1735689536590807_877762026249496367_n

Misyonumuz

Sigortacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizin her noktasında teşkilatlanmış, kaliteli, yenilikçi, öncü ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.

Neden İsmail Bilal Sigorta?

Yaptığımız işin önemi ve sorumluluğunun bilincinde olarak ve kalite standartlarımızı her geçen gün yükselterek, yıllar boyunca özveri ile çalışmamız neticesinde on binden fazla müşterimiz ile bir aile haline geldik.

4.000+

Hazırlanmış Poliçe

Geniş ürün yelpazemizi hayata geçirdik.

15.000+

Telefon Görüşmesi

Müşterilerimizin bütün sorularını cevaplandırdık.

1.000+

Canlı Destek

Sorularınızı en hızlı şekilde cevaplandırdık.

4.000+

WhatsApp İletişimi

Sorularınızı çevrimiçi olarakta cevaplandırdık.

Bize Güvenen Müşterilerimiz

 • Bir telefon kadar yakınımda olmaları ve ilgileri için teşekkür ederim.
  Reyhan Başal
 • Birbirinden nazik çalışanları ile kahvemi içerken sigorta poliçelerim hızlıca tamamlanıyor.
  Okşan Özyüksel
 • Başarıyı gelenekselleştiren #ismailömerbilalsigorta ailesini tebrik eder her zamanki güleryüz ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz
  Tolga Yıldırım
 • Hiçbir başarı tesadüf değildir.
  Kenan Saruhan
 • Geçtiğimiz sene sağlık sigortası yaptırdım. Yenileme süresi geldiğinde, zamanında beni arayarak destek olan Çiğdem Hanım’a ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
  Dilek Uysal
 • Ferdi Kaza Sigortası yaptırmak için aradığımda, en uygun fiyatı bulmamda bana yardımcı olan Merve Hanım’a göstermiş olduğunu yakın ilgi ve destek için teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Tüm ekibinize başarılar dilerim.
  Seda Sayın
 

Biz nasıl çalışırız?


Bünyemizdeki güçlü sigorta acentelikleri ile siz ve sizin sahip olduğunuz herşeyin bizim için önemli olduğunu düşünüyor ve güvence altına alıyoruz.


Daha fazlası için
Hızlı Teklif Al!